..

WWW.KARTLAR.NET
TELEFON KARTLARIMI SERGİLEDİĞİM
WEB SİTEME HOŞGELDİNİZ

iyi ak�amlar, iSTER KOLEKSiYONCU OLUN iSTER OLMAYIN, TELEKOM'UN ÇIKARDIĞI DEĞiŞiK TELEFON KARTLARINI BEĞENECEĞiNiZi UMUYORUM. YANILMIYORSAM BU TÜRKiYE 'NiN iLK VE TEK ARAMA MOTORLU TELEFON KARTI SiTESi. TASARIMI DEĞİŞTİRMEYE VAKTİMİZ OLMASA DA VERİ TABNINI ARASIRA GÜNCELLİYORUZ...

BU SiTEYİ AÇMAMDAKi EN BÜYÜK NEDEN DiĞER KOLEKSiYONCULARA ULAŞMAK VE TAKAS YOLUYLA KOLEKSİYONUMU GENiŞLETMEK.

BELKi BU SiTEYi GÖRDÜKTEN SONRA KOLEKSiYONCU OLMAYA KARAR VERENLER OLUR. BÖYLECE HER GÜN ÇÖPE GiDEN BiNLERCE KARTIN SAYISI AZALIR.

Bundan böyle kartları veri tabanına ekleme tarihini baz alıyorum. Kartların üzerinde üretim tarihi yazmadığı için böyle düşündüm. Böylece de hangi tarihi sırada kartları bulduğum ortaya çıkıyor. (28.05.2011)
Artık satış işlemleri yapmıyoruz. zaten Telekom'dan ümidi çoktan kestik. Bundan sonra da düzgün bir şey çıkarmaz herhalde. Siteye eklenecek yeni kartlar var elimde ama bir türlü zaman bulamıyorum. Bu arada ben Hakan KIRIK. Ömer artık ilgilenmiyor kartları ile, hepsi bende duruyor (13.Ekim.2009)
Milliyet Gazetesi'nin 3.TEMMUZ.2004 tarihli sayısında hakkımızda haber çıktı. Bu habere alttaki linkten ulaşabilirsiniz:
http://www.milliyet.com.tr/2004/07/03/cumartesi/axcum02.html (sayfanın en altında)
YERLi KARTLAR | YABANCI KARTLAR | KOLEKSiYONCULAR
FARKLI Türk Telekom KART SAYISI: 628
TAKASLIK FARKLI Türk Telekom KART SAYISI: 491